Novinka-Omlazení pleti kmenovými buňkami z Argánie trnité+Enzymatický peeling+Ultrazvuk 700Kč

 

Kosmetický  anti-aging arganový olej je jedním z nejdražších olejů na světě, je vynikající pro ženy, které se starají  o svojí pleť.

Co je arganový olej -Strom Krásy nebo také svatý strom

Arganový olej se řadí mezi nejvzácnější a nejdražší oleje na světě, proto se nazývá MAROCKÝM či TEKUTÝM ZLATEM. Olej je panenský, 100% čistý a lisovaný za studena. Vyrábí se z plodů pouštního stromu ARGANIA SPINOSA, který se nachází pouze v jihozápadním Maroku. Tyto plody jsou pak marockými ženami tradičním postupem pracně vytloukány na kamenech a následně prodány farmaceutickým a kosmetickým firmám. Stromy Arganie jsou ohrožené a chráněné UNESCO

Vyjímečné vlastnosti oleje:

- Olej má především omlazující vliv na pleť, anti- aging efekt, je skvělý pro ženy, které dbají o svůj vzhled. Působí jako vynikající antioxidant. Antioxidanty pomáhají pokožce udržet mladistvý vzhled, vyhlazují vrásky a udržují pokožku přirozeně hydratovanou.

Arganový kosmetický olej používá například herečka Eva Mendes, Salma Hayek, Angelina Jolie nebo zpěvačka Shakira

 

-  Má vysoký podíl koncentrace vitamínu E (působí proti stárnutí pleti), podporuje hojení pleti

-  Zdroj fytosterolů - fytosteroly hydratují suchou kůži, léčí poškozenou pokožku a zabraňují vzniku některých forem rakoviny kůže.

-  Dále obsahuje vitamín A,  F, esenciální mastné kyseliny, kyselinu linolovou, nenasycené mastné kyseliny omega 3 a omega 6, flavonoidy, karotenoidy (zlepšuje kvalitu pleti)

-          Při pravidelném používání omlazuje pleť.

-          Hydratuje pleť do hloubky,  nutná péče u zralé pleti.

-          Obnovuje vitalitu suché, vysušené, citlivé, poškozené nebo předčasně zralé pleti.

-          Vyživuje pleť vitamíny E, A, F a dalšími látkami.

-          Vyhlazuje vrásky.

-          Podporuje tvorbu kolagenu a elastinu.

Učinky enzymatického peelingu:

Enzymatický peeling je bohatý na účinné látky, jako jsou ovocné kyseliny, výtažek z papaye, olej z hroznových jader a karité máslo, které zajišťují zdravou regeneraci kůže a vyhlazení nerovností. Má keratolytický účinek - narušuje zrohovatělou vrstvu kůže a zesvětluje pigmentové skvrny.

Účinky biogelu s kmenovými buňkami z Argánie trnité:

Arganový Biogel proti vráskám s kmenovými buňkami  BioGel obsahuje rostlinné kmenové buňky získané z keře Argánie trnitá - arganový olej je často nazýván "přírodním elixírem krásy a mládí z Maroka". Tyto rostlinné kmenové buňky působí na kožní kmenové buňky a to i v hlubších vrstvách kůže. Tím dochází k omlazení pleti, kožní buňky se revitalizují a zvýši vlastní produkci kolagenu a elastinu, urychluje se proces obnovy pleti. Zpomalí se proces stárnutí, vyhlazují se vrásky a zpevňuje pleť. Argánie má také hojivé a protizánětlivé účinky, takže působí dobře i na pleť s akné, ekzémy a na popáleniny. Tento Biogel není parfémován a neobsahuje parabeny

Postup ošetření:

1.Očištění pleti

2.Tonizace

3.Enzymatický peeling

4.Masáž pleti.dekoltu a trapézu z Arganovým olejem

5.Ultrazvukové zapracování Biogelu s kmenovými buňkami z Argánie

6.Aplikace masky proti stárnutí

7.Závěrečné ošetření aplikace krému podle tipu pleti