Novinka-Omlazení pleti kmenovými buňkami z Argánie trnité+Enzymatický peeling+Ultrazvuk 700Kč

 

Kosmetický  anti-aging arganový olej je jedním z nejdražších olejů na světě, je vynikající pro ženy, které se starají  o svojí pleť.

Co je arganový olej -Strom Krásy nebo také svatý strom

Arganový olej se řadí mezi nejvzácnější a nejdražší oleje na světě, proto se nazývá MAROCKÝM či TEKUTÝM ZLATEM. Olej je panenský, 100% čistý a lisovaný za studena. Vyrábí se z plodů pouštního stromu ARGANIA SPINOSA, který se nachází pouze v jihozápadním Maroku. Tyto plody jsou pak marockými ženami tradičním postupem pracně vytloukány na kamenech a následně prodány farmaceutickým a kosmetickým firmám. Stromy Arganie jsou ohrožené a chráněné UNESCO

Vyjímečné vlastnosti oleje:

- Olej má především omlazující vliv na pleť, anti- aging efekt, je skvělý pro ženy, které dbají o svůj vzhled. Působí jako vynikající antioxidant. Antioxidanty pomáhají pokožce udržet mladistvý vzhled, vyhlazují vrásky a udržují pokožku přirozeně hydratovanou.

Arganový kosmetický olej používá například herečka Eva Mendes, Salma Hayek, Angelina Jolie nebo zpěvačka Shakira

 

-  Má vysoký podíl koncentrace vitamínu E (působí proti stárnutí pleti), podporuje hojení pleti

-  Zdroj fytosterolů - fytosteroly hydratují suchou kůži, léčí poškozenou pokožku a zabraňují vzniku některých forem rakoviny kůže.

-  Dále obsahuje vitamín A,  F, esenciální mastné kyseliny, kyselinu linolovou, nenasycené mastné kyseliny omega 3 a omega 6, flavonoidy, karotenoidy (zlepšuje kvalitu pleti)

-          Při pravidelném používání omlazuje pleť.

-          Hydratuje pleť do hloubky,  nutná péče u zralé pleti.

-          Obnovuje vitalitu suché, vysušené, citlivé, poškozené nebo předčasně zralé pleti.

-          Vyživuje pleť vitamíny E, A, F a dalšími látkami.

-          Vyhlazuje vrásky.

-          Podporuje tvorbu kolagenu a elastinu.

Učinky enzymatického peelingu:

Enzymatický peeling je bohatý na účinné látky, jako jsou ovocné kyseliny, výtažek z papaye, olej z hroznových jader a karité máslo, které zajišťují zdravou regeneraci kůže a vyhlazení nerovností. Má keratolytický účinek - narušuje zrohovatělou vrstvu kůže a zesvětluje pigmentové skvrny.

Účinky biogelu s kmenovými buňkami z Argánie trnité:

Arganový Biogel proti vráskám s kmenovými buňkami  BioGel obsahuje rostlinné kmenové buňky získané z keře Argánie trnitá - arganový olej je často nazýván "přírodním elixírem krásy a mládí z Maroka". Tyto rostlinné kmenové buňky působí na kožní kmenové buňky a to i v hlubších vrstvách kůže. Tím dochází k omlazení pleti, kožní buňky se revitalizují a zvýši vlastní produkci kolagenu a elastinu, urychluje se proces obnovy pleti. Zpomalí se proces stárnutí, vyhlazují se vrásky a zpevňuje pleť. Argánie má také hojivé a protizánětlivé účinky, takže působí dobře i na pleť s akné, ekzémy a na popáleniny. Tento Biogel není parfémován a neobsahuje parabeny

Postup ošetření:

1.Očištění pleti

2.Tonizace

3.Enzymatický peeling

4.Masáž pleti.dekoltu a trapézu z Arganovým olejem

5.Ultrazvukové zapracování Biogelu s kmenovými buňkami z Argánie

6.Aplikace masky proti stárnutí

7.Závěrečné ošetření aplikace krému podle tipu pleti

Kontakt

Kosmetika Bylinka

kosmetikabylinka@seznam.cz

Denisovo Nábřeží 6
Plzeň
30100

tel. kontakt:+420 728990531

Vyhledávání

 

Fotogalerie: Novinka-Omlazení pleti kmenovými buňkami z Argánie trnité

O marocký elixír mládí se starají kozy

Marocké tekuté zlato roste v korunách svatých stromů.

Cestou od Atlantiku z malebného, někdejšího pirátského, přístavního městečka Savíry do vnitrozemí směrem na Marrakéš stále častěji pozorujeme neobvyklý jev. Kozy tu v celých stádech balancují v korunách rozložitých stromů a pasou se na plodech vzdáleně připomínajících olivy. 

Jedná se však o argánii trnitouendemickýstrom, prý jeden z nejstarších na světě, který je ovšem na stádech koz přímo životně závislý. Argánie se totiž mohou, kulantně řečeno, rozmnožovat jedině tehdy, když jejich plody projdou trávicím traktem kozy. 

Arganovému oleji se ne nadarmo říká tekuté marocké zlato. Jsou mu připisovány až zázračné účinky. Rychle si vymyslete nějaký neduh a je skoro jisté, že i proti němu arganový olej zabírá. 

Plod argánie trnité připomíná olivu - Foto: Vladimír Kroc

Plod argánie trnité připomíná olivuFoto: Vladimír Kroc

Snižuje hladinu cholesterolu, vysoký krevní tlak, riziko onemocnění rakovinou, zpomaluje údajně postup onemocnění jako je Parkinsonova neboBechtěrevova choroba, urychluje hojení ran, zmírňuje artritidu a také lupénku, akné… A vůbec, těžko si představit, jak by bez něj mohl existovat kosmetický průmysl. 

Koneckonců argánii se prý říká strom krásy nebo také svatý strom. Pro jeden litr vzácného arganového oleje je potřeba úroda ze čtyř až pěti korun stromu. „Jsme v družstvu, kdeberberské ženy sdílejí společenský i ekonomickým život,“ vítá nás Sofia Abodkhriss. 

A zatímco dělnice usazené na zemi na pestrých kobercích zručně roztloukají tvrdé ořechy, popisuje nám technologický postup ruční výroby arganového oleje: „Arganové plody se sklízejí v červnu, červenci a srpnu. Plod je nejprve zelený, potom zežloutne.“ 

„Jádra se nejprve usuší na vzduchu, ručně se roztloukají a loupou. Mandle se pak praží na ohni a v kamenných mlýnech drtí na kaši zvanou amlou, do které se přidává voda. Ta se přefiltruje, aby vznikl čistý přírodní olej, který se podle času sklizně dělí na potravinový a kosmetický,“ líčí Sofia a dodává, že vše je čistě přírodní, bez příměsí a barviv. 

Tři misky, tři různé druhy chuti, vůně i využití arganového oleje - Foto: Vladimír Kroc

Tři misky, tři různé druhy chuti, vůně i využití arganového olejeFoto: Vladimír Kroc

Arganový olej prý obsahuje třikrát větší množství vitamínu E než jakýkoli jiný přírodní zdroj. Výborný je i v kuchyni. Na zkoušku ochutnáváme tři z produktů zdejší manufaktury. 

„První arganový olej je vhodný k vaření, do salátu, na tajun nebo kuskus. Snižuje cholesterol, má vysokou koncentraci vitamínu E, omega nenasycených mastných kyselin a vysokou nutriční hodnotu. Je dobrý pro diabetiky a na žaludek,“ vypočítává Sofia. 

„Druhý je arganový med, který má léčebné účinky. Je smíchán s eukalyptem a rozmarýnem. Třetí je mix oleje, medu a ořechů. Je výborný třeba s chlebem,“ doporučuje. Jeho ořechovou chuť doplňují, jak jinak, všemožné léčivé nebo alespoň povzbuzující účinky. 

Kdoví, možná že na jihozápadě Maroka Berbeři doopravdy objevili alchymisty po věky hledaný elixír mládí. 

Vytvořeno službou Webnode