BIOREPEEL  1500 LIBER

Tohle úžasné ošetření si můžete dopřát i v mé kosmetice.

Každý z nás sní o zdravé pokožce, ale ne každý ví, jak dosáhnout krásného a zářivého efektu. Existuje mnoho kosmetických ošetření k obnovení krásy a mládí, ale bohužel ne všechny zákroky jsou účinné a bezbolestné.

Jak funguje BioRePeel?

Pacienti se často zajímají o to, jak procedura probíhá, jaké procesy probíhají a k jakým výsledkům to všechno povede. Doporučuji minimálně 5 kúr po 10-12 dnech......

 

Složky peelingu BioRePeelCl3 „probouzejí“ fibroblasty a znovu začínají fungovat. Po proceduře peelingu pokožka získá svěží a odpočinkový vzhled, rovnoměrný tón, jemné vrásky a jizvy jsou vyhlazeny.Dvoufázové ošetření s účinky mezoterapie a chemického peelingu 2v1. Díky unikátní kombinaci aminokyselin a vitamínů působí jako tzv. skin booster čili působí nejen na povrchu pokožky, kde posiluje kožní bariéru pleti, ale i ve spodních vrstvách. Má proto vysoce biostimulační a revitalizační efekt. Ihned po ošetření je pokožka jemná, vypnutá a rozzářená. 2-3 dny po ošetření se většinou dostaví velmi mírná exfoliace, která odstraní odumřelé kožní buňky a pokožka se dokonale ozdraví. Ošetření zmírňuje nejen projevy stárnutí, ale je také vhodné pro mladou pleť během akutních stádií akné, při černých tečkách, rozšířených pórech, jizvičkách po akné. Průběh ošetření: na očištěnou a odmaštěnou pokožku specialistka nanese gelovou emulzi. Většinou klientka pociťuje mírné štipkání, nejedná se však o bolestivé ošetření. Následně pokožku neutralizuje a nanese hojivý krém / masku. Ošetření lze provádět celoročně (3-4 dny po ošetření je nutné nevystavovat se slunečnímu záření).