Chemický peeling GLYCO-AGE 1500Kč

Pro klientky s permanentkou 1000Kč

Při koupi více ošetření možná individualní cena.

 

Ve složení peelingu INNO-EXFO GLYCO-AGE jsou různé AHA kyseliny, které aktivně ovlivňují fyziologické procesy ve všech vrstvách kůže díky stimulaci reparačních pochodů při poškození. Přítomnost AHA kyselin přispívá k vyrovnání povrchu pleti, ke zlepšení její hydratačních vlastnosti, obnovuje a vyhlazuje plet'. AHA kyseliny způsobují odlupování povrchových keratinových šupin, mají silný hydratační účinek a schopnost udržovat vodu, stimulují imunitní systém a obnovují pokožku, poskytují kůži jemnost a sametovost. Kombinace retinolu a AHA kyselin umožňuje řešení různých projevů fotostárnutí kůže (hyperkeratóza, pigmentace, snížení elasticity kůže, narušení reliéfu) a příznaků chronostárnutí. Díky přítomnosti kyseliny glykolové, mandlové a mléčné se zvyšuje penetrace retinolu, který má silný stimulační účinek na epidermis.

Výhody peelingu INNO-EXFO GLYCO-AGE:

 • Okamžitý omlazující účinek kvůli kombinací retinolu a kyseliny glykolové

 • Řešení širokého spektra problémů

 • Aktivní průnik kvůli vyvážené kombinaci aktivně působících složek

 • Nízké pH

 • Snížení produkce melaninu

 • Vysoká účinnost procedury

 • Rychlá rehabilitace

 • K dispozici je profesionální postpeelingová kúra

 • Příznivá cena

Indikace pro provedení peelingů:

 • Vyhlazení mikroreliéfu pokožky

 • Vyhlazení drobných vrásek

 • Zvýšení tónu kůže

 • Snížení pigmentací

Kontraindikace:

 • Individuální přecitlivělost na složky peelingu

 • Těhotenství a laktace

 • Aktivní zánět na kůži v místě aplikace

 • Akutní herpetická infekce, zánětlivé formy akné

 • Příjem retinoidů

Očekávané a možné reakce: Mírný erytém v oblasti provedení peelingu, který přetrvává 10 až 15 minut. 2. až 3. den po zákroku se dostavuje jemně lamelární olupování.

Počet sezení

6-8

Interval

7-10 dní

Opakování

2 až 4 x ročně

 

INNO-EXFO AGE RESCUE 24H krém přispívá k upevnění dosažených výsledků po chemoexfoliaci pomocí peelingu INNO-EXFO GLYCO-AGE. Aktivní složky stimulují buněčný metabolismus, urychluje obnovu kória a epidermis, což zabraňuje vzniku nových příznaků stárnutí a upravuje již přítomné známky, slouží k regeneraci pokožky. Krém pro postpeelingovou péči má výrazný antioxidační účinek.

Po chemickém peelingu doporučuji tento Reparační krém!!!!!!!!!!!!850 Kč

Péče o pokožku po estetických zákrocích

INNO-DERMA Skin Repair (reparační krém) je kosmetologický přípravek určený k léčbě, zklidnění a obnově pokožky po dermatologicko-chirurgických nebo estetických zákrocích zahrnujících sekundární účinky jako zbytkové pozánětlivé pigmentace, otoky, modřiny, zarudnutí, zánět atd. Phytotonin působí zpevněním stěny kapilárních cév a snížením kapilární permeability. Tato aktivní složka normalizuje mikrocirkulaci, předchází a odstraňuje zarudnutí a hematomy, pomáhá také odstranit tekutiny a toxiny při současném zvýšení přísunu živin a kyslíku do buněk.

 

GP4G zvyšuje množství keratinu v pokožce a množství kolagenu a fibronektinu v dermis; zvyšuje také ochranu a zklidnění pokožky při agresivní léčbě a má i protizánětlivý účinek.

Kyselina phytinová má vysokou chelatační kapacitu pro vazbu železa, mědi a vápníku, čímž dokážeme odstranit: modřiny, zbytkovou hyperpigmentaci, otoky atd.

EDTA také vyniká jako chelatační činidlo vázající dvojmocné ionty (Ca2+, Fe2+, Cu2+ …) prostřednictvím její cyklické chemické struktury.

Výskyt podkožních depozit vápníku, železa a mědi po estetických zákrocích (chemická liposkulptura, skleroterapie atd.) je častým znakem zahrnujícím symptomy jako: modřiny, otoky, kalně žlutá pigmentace, zánět a zarudnutí kůže. Pro tato depozita je tedy nezbytná specifická léčba, jíž dosáhneme pomocí hlavní složky EDTA, která chelatací těchto dvojmocných iontů pomáhá snižovat a odstraňovat všechny tyto vedlejší efekty a může dokonce snížit uspokojivý výsledek provedené techniky. Výtažek Morus Alba působí jako chelátové činidlo mědi, které zabraňuje výskytu zbytkových hyperpigmentací, jež se objevují poté, co byla kůže vystavena vnějším kosmetickým zásahům. Má také protizánětlivé a antioxidační vlastnosti.

Výtažek Ruscus Aculeatus obsahuje vysoké koncentrace saponinů (ruscogenin) s venotonickým, protizánětlivým a uklidňujícím účinkem (snižuje zčervenání kůže) a flavonoidů s antiedematózním účinkem a ochranným působením na kapiláry. Gingko Biloba účinkuje tím, že ochraňuje krevní kapiláry, kde redukuje jejich permeabilitu, takže snižuje tendenci tvořit otoky. Zvyšuje schopnost zadržování vody v horních vrstvách kůže a zklidňuje podráždění. Má velmi vysoký protizánětlivý účinek.