Hifu Face Lift

Fotka uživatele Kosmetika Bylinka.
HIFU - FACE LIFTING - Přijdte se objednat přístroj bude v kosmetice pouze jeden den,takže počet klientek je limitován.
Cena tohoto ošetření je velmi příznivá efekt vydrží 3-5let.
Ošetřit si můžete nechat celý obličej nebo jen jednotlivé části - 
koutky,nosoretní rýhy nebo podbradek s krkem.Cenu ošetření vám sdělím na požádání.
Telefon 728990531

Bezbolestný lifting, hloubkový efekt, revitalizace pokožky
- neinvazivní ultrazvuk působící přímo na aponeurální svalový systém
- působí 3-4,5 mm do hloubky podpůrné tkáně
- aktivuje tvorbu nového kolagenu
- odstraňuje vrásky 
- bezbolestný lifting
- použití na pleť i tělo

Co je Ultherapie a jak probíhá omlazení bez skalpelu?

Ošetření provádíme přístrojem HIFUltherapy SMAS nejnovější generace.

Oproti jiným přístrojům aplikuje energii s geometrickou přesností do hlubokých vrstev kůže a prohřívá tkáň při teplotě 65ºC do hloubky 4,5 mm. V této hloubce nepracuje žádná jiná přístrojová metoda - laser, IPL, frakční radiofrekvence (např. Thermage) nebo plazma.

Přístroj využívá technologii HIFU, která byla původně vyvinutá pro léčbu nádorových onemocnění. HIFU znamená vysoce intenzivní fokusovaný ultrazvukový systém (HIFU = High Intensity Focused Ultrasound) pro kůži. Přístroj díky této technologii dokáže zobrazit detailní obraz vnitřní struktury pokožky s geometrickou přesností. Jinak řečeno díky této technologii "vidíme pod pokožku" a dokážeme přesně zaměřit ošetření až do hloubky 4,5 mm.

Revoluční technologie HIFU byla vyvinuta na amerických klinikách, v roce 2011 získala FDA a CE certifikaci. Ze speciální sondy jsou vysílány jednotlivé ultrazvukové vlny, jejichž účinek je koncentrován do jednoho bodu. Proti chirurgickému liftingu obličeje, který by měl být pro klienta vždy posledním řešením, je účinnost přístroje HIFU therapy SMAS téměř srovnatelná. Přístroj během ošetření neinvazivně zasahuje do hloubky 4,5 mm (SMAS), což je hloubka platasmy - vrstvy, ve které se doposud mohl pohybovat pouze plastický chirurg při invazivním faceliftu (vypínání tkáně). Účinky ošetření nejsou pouze povrchové, ale i dermis a na povrchu svalů. Ultherapie tedy přináší trojitý lifting, pokožka reaguje na dodanou energii tvorbou nového kolagenu, díky kterému se postupně zpevní a vypne.

SMAS (povrchový svalový aponeurální systém) - oblast, kterou chirurgové zpevňují během klasického chirurgického faceliftitu

 

Vytvořeno službou Webnode