Kvantový analyzátor magnetické rezonance

KVANTOVÁ TERAPIE

Touto technikou lze čistit vztahy i problémy se zdravím. Dají se odblokovat strachy a programy, které nám brání ve šťastném životě. Samozřejmě se nelze spoléhat pouze na terapeuta...tak jako u ostatních technik....klient musí sám chtít změnu a pracovat i sám na sobě.

KVANTOVÝ ANALYZÁTOR - MMR   CENA MĚŘENÍ 1500Kč

Kvantový analyzátor magnetické rezonance QUANTUM YK je diagnostický prístroj, který vyhodnotí až 41 zpráv o energii orgánů a systémů organizmu. Celkem provede až 268 analýz energetického stavu organizmu u muže a 276 analýz u ženy – je to informatívní pomůcka pro všechny, kteří se snaží o změnu životního stylu k lepšímu.
Obecně se jedná o vynikající pomůcku k doporučení změn v životním stylu s orientací na chybějící stopové prvky, minerály a vitamíny. Umožňuje průběžně vyhodnocovat změny, pokud človek usiluje něco ve svém životním stylu změnit.
Přístroj QUANTUM YK není zázrakem na poli diagnostiky, ale velmi praktickým nástrojem na ověřování energií vnitřního prostředí organizmu, kde žijí a často i trpí naše buňky. Měří změny energie magnetického obalu našeho těla, proto je mnohdy nazýván „malá magnetická rezonance – mMR“. Cílem je náprava stavu našeho těla tak, aby se vytvořilo příznivé prostředí pro naše buńky se vším, co potřebují k plně funkčnímu životu a metabolizmu.
Horší výsledky měření energií neznamenají vždy vážny zdravotní problém. Mnohdy stačí do jídelníčku zařadit zdravou stravu plnou vitamínů, doplnit chybějící minerály formou výživových doplňků a omezit látky, které zhoršení stavu organizmu způsobily, např. nikotín nebo alkohol. Takovou změnou životního stylu se výsledky zlepší.
Přístroj QUANTUM YK v žádném případě nenahrazuje lekářské vyšetření. Slouži jen jako informační pomůcka pro nastavení změn životního stylu. V případě, že se cítite zle, nespoléhejte pouze na přístroj QUANTUM YK, který má jen usměrňujíci charakter a okamžitě vyhledejte lékáře. Jen kompetentní lékař a podrobné lekářské vyšetření dokáží většinou stanovit správnou diagnózu.
Upozornění: přístroj QUANTUM YK se nedoporučuje používat pro vyšetření: osob s kardiostimulátorem nebo jinými bateriovými implantáty osob s transplantovanými orgány epileptiků, těhotných nebo kojícich žen