S jakou kosmetikou pracuji.....

 
Soskin - o značce, proč zvolit, kategorie produktů, recenze

Co je to Soskin?

Na lidskou pleť denně působí mnoho vlivů. Znečištěné životní prostředí, sluneční záření, nedostatek spánku, stres, cestování... To vše se na pleti negativně projevuje. Laboratoře Soskin se snaží proti těmto vlivům bojovat, zmírňovat jejich dopady, uchovat pokožku mladou, zdravou a zářivou. Laboratoře Soskin chtějí být na poli kosmetiky nejlepší. Současně si nepřejí, aby přítomnost podkopávala budoucnost. Produkty péče o pleť jsou našimi každodenními partnery, ale musí respektovat naši pokožku, nenarušovat ji a nezatěžovat. 

Histori

Produkty Soskin jsou od samého počátku uznávány specialisty v péči o pleť, dermatology a lékárníky. Pro jejich efektivitu a bezpečnost je používají kosmetičtí profesionálové. 

Dr. Dingas cestoval po celém světě, zúčastňoval se dermatologických kongresů a konferencí, kde představoval své inovace. 

Kosmetika Soskin poskytne skvělou péči všem. Ať už pocházíte z velkoměsta, vesnice, západu, východu, chladného nebo horkého podnebí. Je to naprosto univerzální značka. Vybere si opravdu každý. 

Proč zvolit značku Soskin

  • Široké portfolio produktů;
  • Perfektní snášenlivost;
  • Precizní formulace;
  • Příznivý poměr kvality a ceny;
  • Vysoká kvalita;
  • Inovativní přístup k vývoji produktů.

Soskin nabízí obrovskou paletu produktů pro nejrůznější typy a stavy pleti. Mnoho kategorií přípravků. Tělovou i pleťovou péči. Přípravky pro stárnoucí pleť, proti vráskám, na mastnou pleť, suchou i smíšenou. V nabídce najdete pleťové krémy, čistící kosmetiku - mléka, gely, tonika, oční krémy, tónovací krémy, BB krém, séra, masky, přípravky s SPF... Naprosto perfektní je sérum proti mimickým vráskám  nebo tónovací a hydratační BB krém

Biomatrix

Od roku 2015 společnost New Technologies (Novosibirsk) vyvíjí a implementuje inovativní produkty v oblasti krásy a zdraví. Pro výrobu produktů Biomatrix se používají nejnovější technologie a nejkvalitnější a nejbezpečnější suroviny, které splňují požadavky evropského a amerického lékopisu. Společnost New Technologies je certifikována podle mezinárodní normy ISO 9001, jejímž základním principem je PŘÍSNÁ ORIENTACE NA ZÁKAZNÍKA. Jako výrobní místo pro naše sterilní kosmetické produkty jsme si vybrali jedno z největších vědeckých center v Rusku - Vector Biotechnology Center ve vědeckém městě Koltsovo. Peelingy a produkty denní péče vyrábíme ve vlastních výrobních závodech společnosti New Technologies v Novosibirsku.

SIBIŘ. INOVACE. ČAS.

SIBIŘ Všechny produkty Biomatrix jsou vyvíjeny a vyráběny v centru Sibiře (Novosibirsk). Novosibirsk je největší akademické centrum v Rusku. Ukrývá významnou část vědeckého potenciálu sibiřské pobočky tří ruských akademií.

INOVACE. Biomatrix je nová generace kosmetických produktů péče o pleť. Díky revolučním recepturám naše produkty zpomalují stárnutí na buněčné úrovni a udržují vaše klientky mladé a krásné.

ČAS. Nejcennější zdroj Vašich klientů, proto jsme spojili dvě nejoblíbenější procedury (Biorevitalizaci a Mezoterapii) do jednoho komplexu, který zkracuje dobu aplikace gelu i dobu procedury.

 
BioRePeelCL3 je inovativní patentovaná metoda dvoufázového peelingu, jde o komplexní estetickou proceduru, která je bez jehel a je vhodná pro každou pleť. Dvoufázová technologie dodá pleti hladký a sametový vzhled již po první aplikaci. Biorevitalizace bez injekce - kombinuje revitalizační, biostimulační a exfoliační účinky.
Produkt byl vyvinut společností CMED AESTHETIC (Itálie). Jeho bohaté složení odlišuje BioRePeel Cl3 od konkurence.
BioRePeel je vynikající proti stárnutí, protože obsahuje všechny esenciální aminokyseliny a vitamíny, které vaše pokožka potřebuje.
Obsahuje kyseliny, která uvolňuje svaly a tím snižuje vrásky.
Výsledkem je, že kombinace aktivních složek jí umožňuje účinně zabránit stárnutí kuže.
Také snižuje poškození UV zářením, pigmentací nebo akné. Podstata léčby spočívá v její mírné exfoliaci.
Kromě toho silná stimulace biosyntetických procesu obnovuje strukturu kuže.
Léčba je vhodná pro mladou pleť během akutních stádií akné, černých hlav, s nedávným nebo „čerstvým" zjizvením, jakož i při ošetřování jemných vrásek.
Jaké jsou výhody BioRePeel?
Není nutná žádná příprava ani prostoje
Odlupuje se, odstraňuje odumřelé kožní buňky a podporuje regeneraci pokožky
Snižuje akné svými antibakteriálními vlastnostmi
Zanechává pokožku hebkou, svěží, revitalizovanou a čistou.
Muže být prováděna na obličeji, krku, dekoltu, rukou, nohou, pažích, nohou a dalších částech těla.
Použití produktu BioRePeeLCL3 nezávisí na sezoně.