Trvalá na řasy iCurl bez použití lepidla a natáček - 1000Kč  

Je produktem firmy, specializující se na trvalé na řasy a permanentní make-up. Léta vývoje a praktických aplikací přinášejí ovoce v podobě nejlepších produktů na trhu. Trvalá na řasy je cesta jak udržet řasy zaoblené, oddělené a zvětšené bez použití řasových natáček. Vytváří mladší vzhled speciálně pro ty, kterým začínají řasy vypadávat. Bezpečný a jednoduchý proces zahrnuje aplikaci jemné trvalé a tenkého flexibilního klipu. Nádherný výsledek vydrží 1-2 měsíce. Aplikace této metody je velmi jednoduchá a doporučuje se kosmetičkám, které chtějí nabídnout nový zážitek svým klientkám a výrazně zkrátit čas strávený aplikací klasické trvalé na řasy.

Curl - Eyelash Curl Kit

JEDNODUCHÉ & RYCHLÉ – ŽÁDNÉ NATÁČKY & ŽÁDNÉ LEPIDLO

Zbavte se úmorného zdlouhavého procesu práce s každou jednotlivou řasou. Jednoduchý “KLIK” s iCurl klipem vytvoří řasy perfektně zaoblené. Aplikace iCurl roztoku trvalé zabere pouze 10 minut a výsledkem jsou perfektně zaoblené a oddělené řasy a tento efekt je dlouhotrvající.

BEZPEČNÉ & HYGIENICKÉ

Speciální iCurl výměnný jezdec a vnější kryt jsou vhodné na jakoukoliv délku řas.

MODERNÍ & STYLOVÉ

Luxusní, vybroušený vzhled                  

NEODOLATELNÉ ŘASY:

Všechny ženy, které se o sebe rády starají vědí, jak mohou řasy pozvednout a vylepšit celkový vzhled make-upu.

”iCurl Eyelash Curl Kit” byl vyvinut tak, aby v krátkém čase umožnil vytvořit brilantní a okouzlující oči.

Tento úžasný produkt si po uvedení v Paříži, oblíbily kosmetičky po celém světě. Metoda iCurl zaujme po prvním shlédnutí. Její použití je velmi snadné, navíc po aplikaci jsou všechny řasy v dokonalém tvaru 60° a tento překrásný efekt vydrží 60 dní.

Můžeme hrdě prohlásit, že kdokoliv kdy viděl aplikaci iCurl si tuto metodu zamiloval. iCurl si oblíbily ženy po celém světě a dnes se k nim můžete přidat i Vy.

iCURL EYELASH CURL KIT GARANTUJE:

  • Přirozeně zaoblené řasy a dlouhodobý efekt

  • Jednoduchá aplikace